Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Jiří Schoř
Moravské Bránice 14
664 64 Dolní Kounice
tel: +420 607 212 499
jiri.schor@email.czHrajte a vydejte se s DeWALTEM do světa

Zúčastněte se soutěže DeWALT o dovolenou dle vlastního výběru za 80 000 Kč nebo o některou z hodnotných cen za dalších 130 000 Kč.

Podmínky soutěže DeWALT jsou jednoduché

 1. Kupte si v období 1.1.-30.4. 2015 jakýkoliv stroj nebo příslušenství DeWALT v hodnotě min. 1500 Kč včetně DPH. Můžete si vybrat třeba z naší nabídky.

 2. Na stránkách soutěže si svůj nákup zaregistrujte a odpovězte na soutěžní a doplňující otázku.

 3. Soutěžní otázka:
  Kolik řezných kotoučů DT24340, 125 x 1 mm, prodala celkem firma Stanley Black and Decker v roce 2014 v České a Slovenské republice?

 4. Doplňující otázka:
  Kolik úhlových brusek D28134 prodala celkem firma Stanley Black and Decker v roce 2014 v České a Slovenské republice?


Nejdůležitější body z pravidel soutěže s DeWALTEM do světa:


 • Každý nakoupený stroj můžete registrovat samostatně. Při každé registraci stroje máte možnost znovu odpověď na soutěžní a doplňující otázku. Příslušenství lze zaregistrovat pouze jednou za každých nakoupených 1500,- Kč a to jakýkoliv kus.
 • Při registraci nákupu je nezbytné vyplnit: kontaktní emailovou adresu, telefonní číslo, kód výrobku, výrobní číslo nebo datumový kód, místo prodeje, datum prodeje a číslo prodejního dokladu.
 • Uzávěrka soutěže je 15.5.2015. Pořadí výherců je určeno na základě přesnosti tipu na soutěžní otázku. Přesnost tipu u doplňující otázky je rozhodující pouze v případě shody tipu na otázku soutěžní.
 • Soutěž platí pouze pro stroje DeWALT zakoupené u prodejců se sídlem v ČR nebo SR a kteří jsou zákazníky společnosti Stanley Black and Decker Czech Republic s.r.o. nebo Stanley Black and Decker Czech Slovakia s.r.o. nebo jejich partnerů.
 • Výherci budou informováni o výhře prostřednictvím emailové adresy uvedené při registraci nákupu.
 • Výherce může být požádán o předložení nákupního dokladu při převzetí výhry. Uschovejte si proto nákupní doklad.
 • Vyhlášení výsledků proběhne v květnu 2015. Hlavní výhra, dovolená za 80.000,- Kč, je dle vlastního výběru z nabídky společnosti Čedok. Ostatní výhry jsou stroje a příslušenství DeWALT.
 • Nevyzvednuté výhry propadají. Soutěž není určena pro zaměstnance společnosti Stanley Black and Decker, jejich rodinné příslušníky a obchodní partnery.
 • Výhra není právně vymahatelná a nelze jí vyplatit v hotovosti.

Plné znění soutěžních pravidel najdete na stránkách soutěže

www.sdewaltemdosveta.com